Книги-ювіляри
- Головна сторінка
- Бібліотеки системи
- Бібліотеки-філії Монастирищенської публічної бібліотеки
- Акції та вікторини
- Семінари
- Нові надходження
- Друковані видання
- Герої Монастирищини. Альманах пам’яті
- Книги-ювіляри
- Періодика
- Бібліотека на сторінках періодичних видань
- Алея майстрів
- Монастирищина - край літературних талантів
- Контакти
- Дія. Освіта
- Корисні посилання
середа, 25 листопада 2020 р.
Турбота про жінку – впевненість у майбутньому
25 листопада відзначається Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок. В рамках Міжнародної кампанії «16 днів проти насильства» Монастирищенська центральна районна бібліотека підготувала та провела відвертий діалог «Насильству немає виправдання» з учнями 10-А класу школи-ліцею «Ерудит».
Жінки у всьому світі потерпають від домашнього насильства більше, ніж від пограбувань та в автомобільних катастрофах, разом узятих. «Необхідно діяти, тому що кожен день незліченна кількість жінок піддається нарузі і насильству вдома – там, де вони повинні почуватися в безпеці. Необхідно діяти, тому що систематичне сексуальне насильство під час збройних конфліктів перетворилося в жахливе знаряддя війни», – заявив глава ООН. В результаті жорстокого поводження та домашнього насильства, жінки втрачають довіру, самоповагу та, нажаль, в більшості випадків й життя. Жінки по всьому світу стають жертвами зґвалтувань та зазнають побутового насилля, до того ж, масштаби та істинна природа такого насильства нерідко приховані.
Щороку близько 10000 жінок в Україні гине від домашнього насильства. Ми маємо визнати, що проблема насилля в Україні існує. Тому в цей день доцільно й потрібно підіймати проблему проти насилля над жінками в суспільстві, шукати шляхи вирішення цієї проблеми, надавати адреси та телефони, куди можуть звертатись постраждалі, активувати роботу волонтерів-психологів, громадських організацій, та саме головне – донести до кожного, що не потрібно замовчувати цієї проблеми, що кожен може отримати допомогу, а кривдник буде покараний, інформувати населення, проводити роботу з молоддю у вихованні поваги один до одного, подоланні булінгу, як однієї з форм насилля, яка має руйнівний характер для формування особистості. Завдання суспільства по відношенню до жінок, які стали жертвами насильства, – вселити в них надію, що вихід є! Дуже важливо, щоб кожен з нас усвідомив, що насилля проти жінки –це не міф, а реальна проблема, від якої навіть сьогодні, у 21 сторіччі, потерпають українські жінки.
Підписатися на:
Дописати коментарі (Atom)
Немає коментарів:
Дописати коментар