вівторок, 8 травня 2018 р.

Скорботний літопис війни


Що більше віддаляються від нас історичні дати: 1 вересня 1939 р., 22 червня 1941 р., 9 травня 1945 р., 2 вересня 1945 р., то стрімкіше зростає інтерес суспільства до подій Другої світової війни, яку по праву можна назвати однією з найвизначніших та найтрагічніших подій ХХ століття. Про неї написано десятки тисяч книг, створено сотні художніх і документальних фільмів у багатьох країнах світу, а інтерес до подій тих далеких часів не вичерпується. Надто дорого заплатило людство за злочинні рішення світових тиранів. День пам'яті та примирення - знаменний день в Україні, що відзначається щороку 8 травня в річницю Перемоги над нацизмом у Європі з метою гідного вшанування подвигу Українського народу, його визначного внеску у перемогу Антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні. До цієї визначної дати Монастирищенською центральною районною бібліотекою
було проведено засідання круглого столу «День пам’яті та надії» з учнями 11-А класу ліцею «Ерудит» (класний керівник Алла Бегерська). На засіданні було приділено багато уваги складним і суперечливим питанням, пов’язаним з історією Другої світової війни. Звертаючи увагу на традиційні проблеми, які, в основному дають аналіз військово-політичних та економічних процесів Другої світової війни, бібліотекарі прагнули показати учасникам засідання події з точки зору звичайної людини, рядового громадянина, який сам пережив цю трагедію. Війна пройшла через життя кожної української родини і є вагомою складовою історичної пам’яті українського народу. Зараз цей народ має свою незалежну державу – Україну, завдання якої полягає в тому, щоб сформувати правдиву, з погляду українського народу, історію подій Другої світової війни.
         В фойє районної бібліотеки експонується документальна виставка-досьє  «Скорботний літопис війни», де розкриваються нові, маловідомі факти та події нашої історії. З матеріалами виставки мають можливість ознайомитись всі користувачі книгозбірні.
Читайте книги! Усвідомте себе і свої родини у ті грізні часи і пам’ятайте – немає більшої життєвої цінності, ніж своя незалежна Українська держава. Цінуйте її понад усе!







Немає коментарів:

Дописати коментар